
Werken met bezieling: meer energie in je werk, Baarn va 6 mei
Zoek je naar meer bezieling in je werk? Heb je het gevoel dat je je eigen kwaliteiten onvoldoende kwijt kan in je huidige werk? Of ben je op zoek je naar iets nieuws? Maar wát dan? Wat heb jij de wereld te geven? In je baan, je eigen praktijk of je bedrijf? Is het ook je intentie iets te betekenen voor anderen? Dan kunnen oude werkroutines, ingesleten patronen en grenzen aan vervanging toe blijken. Wat wíl je echt met en in je werk? Want in je hart weet je dat je nu bezieling mist. Doe mee met de korte workshop Werken met bezieling in Baarn vanaf 6 mei 2025.
In stappen kijken we tijdens deze korte avondcursus naar wat ons wérkelijk drijft in ons werk en hoe we dit concreet vorm kunnen geven. Dat kan binnen een bestaande baan, maar evengoed binnen een eigen praktijk of onderneming. Het belangrijkste is dat je intenties helder worden; ontdaan van mitsen, maren en ervaringen. Dan krijg je een duidelijker zicht op wat er nodig is om je zielsmissie met zin, toewijding en succes vorm te geven.
We werken deze vier avonden met een schema dat is gebaseerd op de kabbalistische levensboom.

Drs. Ewald Wagenaar leidt de vier tweewekelijkse dinsdagavondbijeenkomsten. Hij is hoofdredacteur en uitgever van het spirituele online platform Koorddanser, neerlandicus en voormalig bestuurslid en co-founder van de Academie voor Geesteswetenschappen en horusonline.nl. Hij onderzoekt spirituele tradities en houdt zich o.m. bezig met de liefde, de kabbalah en non-dualiteit. In het dagelijkse leven is hij trainer, docent, uitgever en coach.
Wat wil je écht in je werk?
Voor wie is Werken met bezieling?
Voor werknemers, zzp’ers en leidinggevenden die meer ziel en zingeving willen in hun werk.
Opzet cursus
Wat mag je verwachten?
Bijeenkomst 1 -Tijdens de inleidende bijeenkomst behandelen we de eerste stappen: wat drijft jou ten diepste, wat zijn je idealen en wat zijn je opvattingen m.b.t. je werk?
Bijeenkomst 2 – Deze bijeenkomst gaat over je ziel: waar ben jij voor ‘bestemd’ in dit leven? Wat zijn je intenties en je levensopdracht? Het gaat o.a. om de balans vinden tussen wat je wilt laten groeien, wat je begrenzingen zijn en hoe je tal van verschillende aspecten in je leven integreert.
Bijeenkomst 3 – Deze bijeenkomst gaat over je passies, intuïties, voorbereidingen en beelden die je hebt over waar je naartoe wilt bewegen in je werk.
Bijeenkomst 4 – Deze laatste bijeenkomst gaat over het integreren van wat je over jezelf en je bezieling hebt ontdekt in de voorgaande bijeenkomsten.
De bijeenkomsten bestaan uit een combinatie van theorie, oefeningen, geleide meditaties, interactie, dialoog én creatieve werkvormen.
Wanneer & kosten
Tweewekelijks op dinsdagavonden van 19:30 tot 21:30 op 6 mei, 20 mei, 3 juni en 17 juni 2025. Het aantal deelnemers voor Werken met bezieling is gemaximeerd op 12.
De kosten bedragen €195,- ex btw en €235,95 incl. btw.
Locatie
Stilteruimte Paaskerk, Oude Utrechtseweg 4a, 3743 KN Baarn. 500 meter van het NS-station Baarn en met gratis parkeren voor de deur.
Werken met bezieling is een activiteit van de Liefdesboom.
Geef je op door Ewald Wagenaar een e-mail te sturen: ewaldwagenaar@gmail.com.
0653 106218
De Liefdesboom
Karel Doormanlaan 252, 1215 NV Hilversum
Cursussen – Lezingen – Coaching
